Uçak Kargo

Uçak kargo hizmeti, hızlı ve güvenilir taşımacılığın birincil adresini oluşturmaktadır. Hassas bir taşımacılık sisteminin en başını oluştururken, zaman açısından büyük bir fayda sağlamaktadır.

Aynı gün teslimat ayrıcalığı ile kişilere hayattan çok şey kazandırabilmektedir.

Aciliyeti bulunan önemli gönderilerinizi, özel paketler aracılığı ile Türkiye’nin farklı adreslerinden teslim ederek adresten alım şeklinde yaklaşık 6 ila 7 saat süren süreler içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden olan İstanbul, Antalya, İzmir ve Ankara gibi farklı noktalardan kolay bir şekilde teslimatlar geçekleştirilmektedir.

Gelen taleplere uygun olarak adresten adrese dayalı bir teslimat hizmeti sunulmaktadır. Dilerseniz kapıdan havaalanına ya da tam tersi şeklinde taşımacılık sorunlarınızı en sorunsuz hale uçak kargo ayrıcalığı ile getirebilirsiniz.

Firmamız bu konuda sizlere kaliteli ve sorunsuz bir hizmeti sunarken uzman firmalar ile profesyonel çözümler sunabilmektedir.

EN HIZLI UÇAK KARGO

Yaşam içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak önemli evrak, eşya vb. bazı eşyalarımızı bir yerden farklı bir yere ulaştırmak durumunda kalabiliyoruz.

Kargolama konusunda geçmişten bugüne hizmet vermekte olan firmamız, sizlere hassas bir hizmet sunmaktadır.

Uçak kargo hizmetlerimiz yürütülürken verilen adres bilgisi üzerinden paketleriniz alınarak gideceği noktaya en yakın uçak seferi ile anlık olarak gönderilmektedir.

Hava Kargo Nedir?

Havayolu kargo demek, diğer bir adıyla uçak kargo anlamına gelmektedir.  Farklı türden birçok eşyanın en hızlı şekilde ve uçak aracılığı ile istenen adrese ulaştırılmasıdır.

 Karşı Ödemeli Uçak Kargo Taşıması Yapılabilir Mi?

Karşı ödeme seçeneği ile uçak kargo hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ek olarak ilave bir ücret ödeyerek bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Uçak kargo Rezervasyonu Nasıl Alınır?

Rezervasyon olarak adlandırılmakta olan bu hizmetimiz sayesinde gelen taleplere uygun olarak uçuş seferlerinde gerekli yerin ayrılması işlemidir.  Müşterilerimiz talep ederse bu hizmeti sağlamaktayız.

Uçak Kargo Ücretlendirme Neye Göre Yapılır?

Kargonuzun büyüklüğüne ağırlığına paralel olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz.

Hava Kargo Takibini Nasıl Yapabilirim?

Gönderiniz için özel olarak ayrılan referans kodu ile kolayca takip edebilirsiniz.

× Whatsapp