İstanbul Uçak Kargo Hakkımızda

Gönderileriniz uçak kargo hizmeti ile yurt içi ve yurt dışında bulunan adreslere en kısa sürede teslim eden firmamız, ilgili tüm hizmetlerimiz için bizlere ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı & Güvenli

İstanbul Uçak kargo olarak, hızlı ve güvenli teslimat sağlayan firmamız, tüm taşıma işlemlerini ciddi bir titizlik ile yürütmekte ve takibini sizlere iletmektedir.

Kaliteli Hizmet

Uçak kargo taşımacılık sektörünün en hızlı ve kaliteli servisidir. Bu servis hizmetini, profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından sizler adına yürütmekteyiz.

Kapıda Teslimat

Dilerseniz kapınızdan alıp kapıya teslimat imkanı sunan İstanbul Uçak Kargo hizmeti sunan firmamız, tüm ürünlerinizi güvenle ve hızlı şekilde gerçekleştirmektedir .

İstanbul Uçak Kargo Misyonumuz

Misyonumuz

“Kanunlara, ticari ve sosyal etiklere uygun davranarak, çağdaş, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak, sektördeki liderliğimizi sürdürerek Türkiyede örnek gösterilen bir şirket olmaktır.”

“Nitelikli insan kaynağımızla, gelişen teknolojiyi kullanarak kaliteli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, paydaşlarımız için değer sağlamak ve fark oluşturmak, sektördeki liderliğimizi uluslararası pazara taşımaktır.”

× Whatsapp